agrocater
O nas

O nas

Witajcie w świecie Cater – miejscu, gdzie pasja do roślin łączy się z poszanowaniem dla natury.

Nasza historia zaczęła się w 2016 roku, kiedy postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego, co przyczyni się do rozwoju upraw rolniczych. Cater to nie tylko firma, to ludzie z pasją, którzy oddają się swojej pracy z szacunkiem do ziemi i natury.

Od samego początku naszej działalności postanowiliśmy skierować naszą uwagę na produkcję roślin niszowych. Głównym celem było dla nas dostarczanie wysokiej jakości materiału siewnego, który spełnia najwyższe standardy. Specjalizujemy się w uprawie gryki, prosa, owsa, lucerny oraz żyta – roślin, które są dla naszej planety istotne zarówno jako pożywienie, jak i element zrównoważonej produkcji.

Nasza pasja rozwinęła się również w kierunku uprawy konopi włóknistych, gdzie z sukcesem zajmujemy się produkcją włókna, kwiatostanów i paździerzu. Nasza oferta została wzbogacona o uprawy konopi włóknistych na materiał siewny, a także produkcję maku i rabarbaru, co pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom rynku.

W trosce o naszą planetę, od pierwszych dni istnienia kładziemy nacisk na rolnictwo zrównoważone. Nasze uprawy oparte są na naturalnym wykorzystaniu zasobów matki ziemi, dbając o najwyższą jakość naszych produktów. Jesteśmy dumni z naszego certyfikatu, który uprawnia nas do kontraktacji konopi włóknistych (Sativa L). Nasza firma oferuje kompleksową obsługę podczas wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem uprawy konopi, zapewniając wsparcie na każdym etapie produkcji.

Nasi plantatorzy mogą być pewni, że otrzymają certyfikowany materiał siewny, spełniający najwyższe wymogi europejskie i światowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie upraw konopi oraz zastosowaniu najnowszych technologii, dążymy do osiągnięcia jak najwyższej rentowności.

Wspieramy także rolników w rozwoju ich wiedzy i doświadczenia poprzez oferowanie szkoleń, co pozwala im stać się pasjonatami tej wyjątkowej rośliny. Zapraszamy do współpracy i budowania relacji opartych na wspólnych celach i wartościach. Poniżej znajdziecie kilka inspirujących zdjęć z naszej codziennej działalności. Dołączcie do naszej społeczności, gdzie rośliny są nie tylko pracą, ale również źródłem inspiracji i pasji.