agrocater
Usługi kombajnem

Usługi kombajnem

Potrzebujesz profesjonalnych usług koszenia zbóż, roślin strączkowych, rzepaku, kukurydzy, słonecznika, prosa i gryki? Oto oferta, której nie możesz się oprzeć!

Startujemy z nowym, potężnym kombajnem marki Deutz Fahr C7206 ts, który jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego zbioru.

Zastosowaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak:- Stół do rzepaku z dwiema kosami, zapewniający jeszcze większą wydajność.- Przystawka do kukurydzy i słonecznika, aby zebrać te rośliny bez najmniejszych problemów.- Imponująca szerokość robocza wynosząca 6,3 metra, dzięki której sprawnie wykonasz prace na dużych obszarach.- Duży zbiornik na ziarno o pojemności 9500 litrów, zapewniający ciągłość pracy bez konieczności częstego opróżniania.- Kombajn o mocy 320 KM, który sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom.- Zwrotność i kompaktowe wymiary, umożliwiające pracę w trudno dostępnych miejscach.- Brak minimalnej powierzchni do skoszenia, co oznacza, że możemy zająć się Twoim polem bez względu na jego wielkość.

Ponadto, zapewniamy pełną transparentność i wygodę dla naszych klientów, wystawiając fakturę VAT.

Oferujemy nasze usługi na terenie gmin: Baranów Sandomierski, Padew Narodowa, Gawłuszowice, Tuszów Narodowy, Borowa, Czermin i Mielec. Jeśli Twoja lokalizacja nie znajduje się na liście, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli ustalić szczegóły indywidualnie.

Skontaktuj się z nami już teraz pod numerem telefonu 698 264 933, aby umówić się na wcześniejszy termin usługi lub uzyskać więcej informacji.

Zapraszamy do współpracy! Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Wybierz nasze usługi koszenia i ciesz się doskonałymi rezultatami!